Bizi sosyal medyada da takip edebilirsiniz.
Facebook

Twitter


Fark Yaratanlar

Eğitim-Öğretim > Sezon 09 > E-Bursum

Tarih: 22.12.2017 (Sezon 9 - Bölüm 5)

Mesut Keskin, üniversite eğitimini sürdürürken burs bulma konusunda yaşadığı sıkıntılardan yola çıkarak, 2015 yılında E-Bursum adını verdiği sosyal girişimi kurdu. E-Bursum’da burs veren kurumlarla bursa ihtiyacı olan öğrenciler bir internet sitesi üzerinde buluşuyor. Böylece burs alım sürecindeki en büyük sorunlardan biri olan, farklı şehirlerdeki burs verenler ve burs alanlar arasındaki mesafe ortadan kalkarak, gerekli belgeleri hazırlama süreci kolaylaşıyor.

E-Bursum sadece burs imkanı sağlamakla kalmayıp aynı zamanda öğrencilerin, burs veren kurumlarda staj yapma olanaklarına erişmelerine de yardımcı oluyor.

E-Bursum internet sitesini bugüne kadar 150 bin öğrenci kullandı. Girişim bugüne kadar 4 bin öğrencinin 13 milyon TL tutarında bursa ulaşmasına aracılık etti.

Mesut Keskin kurduğu bu eşit ve adil bir burs sistemi ile hem hayırseverlerin hem de binlerce öğrencinin hayatında kocaman bir fark yarattı.


Fotoğraf Galerisi

Fark Yaratanlar - Fark Yaratanlar Fark Yaratanlar - Fark Yaratanlar Fark Yaratanlar - Fark Yaratanlar Fark Yaratanlar - Fark Yaratanlar

Fark Yaratan Hakkındaki Görüşleriniz

Fark Yaratanlar Youtube Sayfası Fark Yaratanlar Twitter Sayfası Fark Yaratanlar Facebook Sayfası
Fark Yaratanlar © 2009-2019 Tüm Hakları Saklıdır. Ana Sayfa | Gizlilik Politikası | Başvuru Formu | Site Haritası | İletişim